fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кушнір, Яким’як і Партнери

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

“Kushnir, Yakymyak & Partners” – юридична фірма повного циклу, заснована в Києві, Україна. Компанія надає всі види юридичних послуг в місті Києві, а також по всій Україні, якщо це потрібно нашим клієнтам. Глибока спеціалізація наших фахівців і розуміння потреби нашого клієнта разом з відмінним знанням українського правового та нормативного середовища є основоположними послугами.

Ми допомагаємо нашим вітчизняним та іноземним клієнтам вести бізнес в Україні, консультуючи їх з питань корпоративного, податкового, антимонопольного, трудового, митного, телекомунікаційного та енергетичного права, а також комерційних угод, іноземних інвестицій, злиттів і поглинань, нерухомості, прикордонної торгівлі, комерційні суперечки і арбітраж. Конкретні послуги, які ми пропонуємо нашим клієнтам, які беруть участь в ділових операціях і комерційної діяльності в Україні, включають, зокрема, таке:

  • Податкове консультування і податкове планування
  • Консалтинг по всім областям комерційного, цивільного і фінансового права в Україні
  • Юридична допомога в переговорах по комерційних справах
  • Підготовка звітів про due diligence
  • Реєстрація компаній та інших юридичних осіб
  • Юридична допомога з різних аспектів корпоративного управління
  • Консультування з усіх питань прав інтелектуальної власності
  • Юридична підтримка операцій з нерухомістю, договорів оренди
  • Подання в комерційних і загальних судах міжнародного комерційного арбітражу

Наша команда

Фірмою керує команда високомотивованих професійних юристів, які готові прийняти західний стиль юридичної практики і прагнуть задовольнити найвищі вимоги іноземних клієнтів. Юристи нашої фірми отримали освіту в новій економічній і правовому середовищі в Україні і продовжували подальшу освіту і навчання в Європі та Північній Америці.

Партнери

Юрій Кушнір отримав вищий ступінь юридичного факультету Університету Вірджинії. До приходу в фірму пан Кушнір обіймав посаду помічника в київському офісі міжнародної юридичної фірми і виступав в якості консультанта членства українського парламенту. Він читає лекції з банківського права в Києво-Могилянській академії. Г-н Кушнір спеціалізується в області податкового консалтингу і податкового планування, інвестицій, банківської справи і фінансів, страхування і транскордонні комерційні операції.

Мар’ян Кушнір отримав вищий ступінь в Центрально-європейському університеті в Будапешті, Угорщина. Його попередній досвід включає роботу для парламенту України в якості консультанта по законодавству, а також участь у програмі професійного розвитку в парламенті Канади. Г-н Кушнір спеціалізується на корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, антимонопольному законодавстві, цінні папери, контролює лінію обслуговування компанії.

Олег Якимяк отримав вищий ступінь юридичного факультету Львівського національного університету. Його досвід включає посади начальника юридичного відділу в великому виробничому концерні у Львові, керівника юридичного відділу однієї з найбільших компаній, що надають будівельні матеріали в Україні, директора агентства нерухомості, а також приватної юридичної практики. Г-н Якимяк спеціалізується на операціях з нерухомісті, правилах землекористування, інвестиційних проектах і переговорах про комерційні угоди.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: