fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЦЕНТР ЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ (ЦЕРН)

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Консалтинг, Метал та сталеливарна промисловість, Гірничодобувна промисловість, Паливо та Енергетика, Виробництво цементу, Сільське Господарство, Скляна промисловість
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2021 року
  • Сайт: https://cern.com.ua/
  • Керівник: Владислав Антипов
  • Познайомитися з компанією

Компанія ЦЕРН є найбільшою компанією в Україні на ринку консалтингу в сфері промислової екології. Ми надаємо послуги з екологічного консалтингу та аудиту, розробки екологічних та кліматичних стратегій та програм, отримання дозвільних документів та багато інших послуг щодо нашої спеціалізації. Нашими клієнтами є найбільші приватні промислові компанії України – Метінвест, ДТЕК, Арселор Міттал Кривий Ріг, DCH Steel, Донбасенерго, Кривий Ріг Цемент і багатьох інших.

 

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: