fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕНЕРГОСТІЛ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «Завод «Енергостіл» – один із лідерів в сегменті мелючих тіл, призначених для помелу сировини на гірничо- збагачувальних комбінатах, цементних заводах, енергогенеруючих компаніях, будівельних комбінатах – був заснований у 2007 р.
Завод «Енергостіл» створювався в період ринкових трансформацій, коли головним чинником при виборі продукції стала її якість. Сьогодні постійно зростають вимоги споживачів до експлуатаційних властивостей мелючих куль, що безпосередньо впливає на якість і собівартість кінцевого продукту, ефективність роботи помельного обладнання і підприємства в цілому.
У виробництві сталевих мелючих куль завод використовує сучасне високотехнологічне обладнання. Застосування передових технологій та співробітництво з науково-дослідними організаціями з початку запуску виробництва дозволило досягти високої якості мелючих тіл – кращого в Україні.
За такий короткий час безперервної роботи завод «Енергостіл» став лідером в сегменті якісних мелючих тіл
вітчизняного виробництва, закріпивши свої позиції не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку.
Експлуатаційні властивості мелючих куль виробництва «Енергостіл» дозволяють скоротити їх витрату, знизити споживання електроенергії, збільшити тонину помелу сировини, і, відповідно, збільшити продуктивність помельного обладнання.
На сьогодні споживачами мелючих куль ТОВ «Завод «Енергостіл» є потужні теплоелектростанції України, що входять до найбільших енергогенеруючих компаній (Центренерго, Східенерго, Донбасенерго, Укртеплоенерго), гірничо-збагачувальні комбінати України, а також деякі цементні заводи і комбінати будівельних матеріалів.
Ми стрімко розширюємо географію поставок, щомісяця збільшуючи обсяги продажів мелючих тіл на експорт. З 2007 р здійснюються регулярні поставки сталевих куль виробництва заводу «Енергостіл» в Румунію, Польщу, Туреччину, Сербію, Фінляндію, Болгарію, Молдову, Вірменію, Грузію, Азербайджан, країни Близького Сходу, Африки та ін.
Завод «Енергостіл» прагне максимально задовольняти вимоги споживачів, впроваджує найсучасніше обладнання, передові технології виробництва мелючих тіл, вдосконалює продукцію, що випускається, і освоює нові види продукції.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: