fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тесла Енерго

ТОВ «ТЕСЛАЕНЕРГО» зареєстровано в 2012 році в Україні (м. Житомир), займається розвитком та будівництвом ВДЕ з досвідом 82 МВтp побудованих сонячних парків (Ганська сонячний парк, Іршанський сонячний парк, Болохівський сонячні парки, побудовані на сонячних трекерах) та 107 МВтp розроблених майданчиків. .
•Після зміни сонячного законодавства в Україні в 2020 році, компанія зайнялася енергоефективністю, працюючи в Центральній Україні у співпраці з Держенергоефективності.
•У 2022 році Компанія перетворилася на Групу, що охоплює повний комплекс проектно-дослідних, будівельно-монтажних, електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт систем захисту та автоматизації основного та вторинного обладнання, систем автоматичного керування технологічними процесами, систем обліку та контролю якості електроенергетики, систем контролю за станом обладнання та запобігання аварійним ситуаціям, при будівництві нових і реконструкції діючих підстанцій напругою до 750 кВ.
•Наша стратегія охоплює найцікавіші ініціативи щодо відновлюваних джерел енергії – використання відходів у виробництві енергії, водень, агровольтаїка, зберігання енергії.
•Згідно зі щойно прийнятою Енергетичною стратегією України, наша країна буде енергетичним хабом Європи до 2050 року! А ми допоможемо!

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: