fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тема Мода Юкрейн

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тема Мода Юкрейн» (далі – Товариство) входить у міжнародну групу компаній LC Waikiki та здійснює свою господарську діяльність на території України з 2013 року.

Основним видом діяльності Товариства є роздрібна торгівля одягом, взуттям та товарами домашнього вжитку через мережу магазинів LC Waikiki, відкритих майже у всіх регіонах України. Так, станом на 31.12.2022 року, Товариство здійснює діяльність через 50 магазинів, відкритих у 22 областях та 23 містах України та місті Києві, а також через мережу Інтернет (електронна комерція, https://www.lcwaikiki.ua/).

LC Waikiki – лідер турецького fashion ринку, що станом на кінець 2022 року налічує 1274 магазинів в 57 країнах світу 365 містах. LC Waikiki – це одяг, взуття та аксесуари для всієї родини, доступні ціни та широкий асортимент для кожного. В асортименті представлені колекції для жінок, чоловіків та дітей, також є колекції для вагітних та немовлят. LC Waikiki – це різноманітні стилі та фасони, трендові речі та актуальні колекції.

Компанія LC Waikiki була заснована у Франції в 1988 році і з 1997 року є турецьким брендом. З девізом “Кожен має право вдягатися гарно”, мета LC Waikiki – зробити доступною моду для кожної сім’ї по всьому світу. Сьогодні Tema Holding і Tema Mağazacılık, об’єднані в LC Waikiki, діє згідно з баченням стати одним із трьох найуспішніших брендів одягу в Європі.

LC Waikiki продовжує розвиватися за допомогою власних магазинів у Туреччині та за кордоном, а також разом з франчайзинговими партнерами в країнах із юридичними зобов’язаннями. Маючи фабрики, створені в різних містах Анатолії, компанія продовжує працювати над виробництвом та експортом провідних світових брендів. Станом на 2022 рік компанія пишається тим, що досягла 66 мільярдів турецьких лір чистих продажів, 55 тисяч співробітників, 1 мільярд доларів експорту та понад 1200 магазинів.

Щотижня LC Waikiki відкриває новий магазин в різних країнах світу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: