fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТАСК

Інвестиційна група “ТАСК” пропонує широкий спектр фінансових послуг. Повна незалежність дозволяє нам надавати абсолютно неупереджені консультації з усіх фінансових питань. Ми – об’єднання українських фінансових компаній, і ми віримо в безумовну перевагу локального ділового досвіду.

Відповідальність та бездоганна репутація, постійне зростання та розвиток, оптимізація лінійки послуг – головні принципи роботи кожної компанії у складі ІГ “ТАСК”:

– КУА “ТАСК-ІНВЕСТ”

– Торговець цінними паперами  “ТАСК-БРОКЕР”

– ІК “ТАСК”

КУА “ТАСК-ІНВЕСТ”, інвестиційний підрозділ ІГ “ТАСК”б надає послуги найвищої якості з управління інвестиціями для приватних та інституціональних клієнтів.

“ТАСК-БРОКЕР” – невід’ємний операційний компонент ІГ “ТАСК”. “ТАСК-БРОКЕР” успішно працює в якості депозитарної установи та торговця цінними паперами на біржовому та позабіржовому ринках. 

Інвестиційна компанія “ТАСК” пропонує послуги з проектного фінансування, портфельним інвестиціям та операції зі злиття та поглинання.

Взаємовигідна співпраця з клієнтами та партнерами, заснована на принципі чесності, професіоналізму, точності, прозорості та зручності – основні пріоритети для кожної компанії групи “ТАСК”.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: