fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТАСК

Нагороди компанії:
Digital Friend

Наша сама дружня ечівка для компаній, котрі беруть участь в EBA Digital Friends Movement. Разом, з такою потужною спільнотою, ми досягнемо нових висот!

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Інвестиційна група “ТАСК” пропонує широкий спектр фінансових послуг. Повна незалежність дозволяє нам надавати абсолютно неупереджені консультації з усіх фінансових питань. Ми – об’єднання українських фінансових компаній, і ми віримо в безумовну перевагу локального ділового досвіду.

Відповідальність та бездоганна репутація, постійне зростання та розвиток, оптимізація лінійки послуг – головні принципи роботи кожної компанії у складі ІГ “ТАСК”:

– КУА “ТАСК-ІНВЕСТ”

– Торговець цінними паперами  “ТАСК-БРОКЕР”

– ІК “ТАСК”

КУА “ТАСК-ІНВЕСТ”, інвестиційний підрозділ ІГ “ТАСК”б надає послуги найвищої якості з управління інвестиціями для приватних та інституціональних клієнтів.

“ТАСК-БРОКЕР” – невід’ємний операційний компонент ІГ “ТАСК”. “ТАСК-БРОКЕР” успішно працює в якості депозитарної установи та торговця цінними паперами на біржовому та позабіржовому ринках. 

Інвестиційна компанія “ТАСК” пропонує послуги з проектного фінансування, портфельним інвестиціям та операції зі злиття та поглинання.

Взаємовигідна співпраця з клієнтами та партнерами, заснована на принципі чесності, професіоналізму, точності, прозорості та зручності – основні пріоритети для кожної компанії групи “ТАСК”.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: