fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СТОЛИЦЯ ГРУП

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія SG (Stolitsa Group) – це один з ведучих девелоперів на українському ринку сучасної нерухомості. Stolitsa Group – перша українська компанія, удостоєна нагороди Century International Quality ERA у сфері девелопменту – 10 років на ринку України. – Міжнародна модель якості – Один з ведучих операторів на українському ринку сучасної житлової нерухомості.

СТАБІЛЬНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ Іноземний капітал компанії, пов’язаний також з іншим успішним бізнесом в Україні, мережею супермаркетів Novus, забезпечує SG та її клієнтам високу стійкість до будь-яких можливих ризиків.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЗНАК ЯКОСТІ Забезпечує менеджмент з іноземними партнерами, що контролює весь процес реалізації проекту, від розробки концепції до будівництва та введення об’єкта в експлуатацію.

ВЕРТИКАЛЬНО-ІНТЕГРОВАНА СТРУКТУРА Від вибору будівельного майданчику до передачі квартир власникам.

СВІТОВІ ІДЕЇ Фахівці компанії постійно досліджують інноваційні рішення, які з’являються в різних країнах Європи, Америки та Азії, щоб реалізувати найкращі з них в Україні.

СОЛІДНИЙ ДОСВІД ТА ПОТЕНЦІАЛ Значна кількість реалізованих компанією проектів у різних сегментах ринку поєднується з високим командним духом її колективу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: