fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СІТОН ГРУП

Seeton – провідний системний інтегратор, який вже понад 20 років успішно впроваджує найкращі IT-практики для бізнесу та держави на ринку України, Азербайджану та Європейського Союзу. Компанія стала лідером галузі завдяки своєму інноваційному підходу та високій ефективності. Партнерство з провідними світовими виробниками рішень дозволяє Seeton підвищувати свої можливості та обслуговувати клієнтів по всьому світу на найвищому рівні.
Головний акцент компанія зробила на напрямок кібербезпеки. Співпраця з провідними виробниками рішень кібербезпеки дозволяє Seeton бути на передових позиціях у своїй галузі. На даний момент компанія має партнерство з понад 40 виробниками рішень кібербезпеки, а команда CyberSecurity має понад 300 унікальних сертифікатів по рішенням та технологіям з інформаційної безпеки. Професійність та експертність команди CyberSerurity підтверджується кількістю реалізованих проектів та довірою замовників. Зважаючи на стрімкий розвиток рішень на ринку інформаційної безпеки, Seeton регулярно проводить аналіз новітніх технологій та методів, що націлені на підвищення ефективності систем безпеки компанії та протидії загрозам.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: