fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Шредер

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Schréder – світовий лідер в галузі інтелектуальних рішень для зовнішнього освітлення. Компанія, заснована в 1907 році, представлена в понад 70 країнах світу на 5 континентах.

Протягом всієї нашої історії компанія Schréder знаходиться на передовій інновацій. Як експерти в галузі lightability™, ми пропонуємо світлові рішення, які відіграватимуть ключову роль в розбудові розумних міст і майбутніх комунікаційних мереж.

Наша мета – забезпечити клієнтам найкращий досвід, супроводжуючи їх на кожному етапі проекту – від проектування до післяпродажного обслуговування.

Ми допомогли багатьом містам, промисловим підприємствам і спортивним об’єктам по всьому світу зменшити енерговитрати і скоротити викиди вуглецю за рахунок переходу на LED технології. Інтеграція наших систем керування дозволяє отримати додаткову економію енергії і створити кращі умови для людей.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: