fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Шредер

Шредер – це глобальна індивідуальність із понад 35 локальними компаніями. Ми працюємо з нашими партнерами, щоб створювати практичні, стабільні та красиві рішення для освітлення, адаптовані до місць розташування від Римського Колізею до тунелю під Ла-Маншем.

Ми сімейна компанія. У першому столітті нашого існування у нас було троє керівників. Ми виросли до 2600 людей по всьому світу, які поділяють нашу пристрасть до освітлення вашого світу. За традицією інженерної діяльності, ми були на передньому краї інновацій у нашій історії. Жюль Шредер розпочав свою справу в 1907 році, коли електричне освітлення привело місто до 20-го століття, зробивши вулиці безпечнішими та освітлюючи нові заводи.

Нові технології дають зміни. І в епоху світлодіодів ми розробили продукти, які виходять за рамки основ, щоб показати мости, пам’ятники та чудеса природи у найкращому світлі. Ми працювали з містами, щоб принести естетичне удосконалення зовнішнього освітлення, використовуючи світлодіоди у різних місцях, таких як Брюссель Grand Place та історичний центр Куско, Перу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: