fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

РАДКА-УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Дистриб'ютор, Оптова торгівля
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2018 року
  • Керівник: Олексій Федюк
  • Познайомитися з компанією

ТОВ РАДКА-УКРАЇНА є офіційним дистрибьютором ряду хіміко-технічних продуктів, в основному спеціальних хімічних продуктів, виробництва COVESTRO, LANXESS, ARKEMA та інших европейських та світових хімічних концернів. ТОВ РАДКА-УКРАЇНА забезпечує поставку хімічних продуктів для застосування головним чином у лакофарбовій промисловості та будівельній хімії, обробці води, технічних пластмас та силіконових гум. ТОВ РАДКА-УКРАЇНА пропонує своєм клієнтам повний спектр технічних та логістичних послуг.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: