fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Промислово-Технологічний Парк Київщина

  • Сегмент: Будівництво, Управління нерухомістю, Інженерія та проектування
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2024 року
  • Сайт: http://ip-k.com.ua
  • Керівник: Дмитро Бойчук
  • Познайомитися з компанією

Індустріальний парк “Київщина” знаходиться у чарівному куточку на півдні Петрівської територіальної громади Вишгородського району Київської області, на території села Нові Петрівці. Парк займає площу 213 гектарів, а плани щодо його розбудови включені до Стратегії соціально-економічного розвитку Петрівської територіальної громади на майбутні роки. Індустріальний парк спроектований як інноваційний та привабливий центр для підприємств різних галузей, та має за мету створення сприятливого середовища для розвитку бізнесу, зокрема для науково-дослідницької діяльності, логістики, виробництва, інженерії та енергетики. Індустріальний парк “КИЇВЩИНА” розташований у безпосередній близькості до міста Київ, неподалік від Великої Кільцевої Дороги. Транспортна інфраструктура дозволяє оптимізувати логістичні маршрути і робить парк зручним місцем роботи для мешканців Києва та області. Значною перевагою є те, що Індустріальний парк “Київщина” є найближчим індустріальним парком до міста Київ.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: