fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПРОГРЕС-ЛЬВІВ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТзОВ “ПРОГРЕС-ЛЬВІВ” з 2013 року займається виробництвом текстильного взуття, зокрема виготовляє черевики, чоботи, гумові чоботи, домашні тапочки, взуття для саду/городу та літні кросівки під брендом Progress Service та MAYFED. Продукція Компанії є високо затребуваною як на українському ринку, так і за кордоном. Компанія експортує вищевказану продукцію до Польщі, Молдови, Німеччини.
ТОВ “ПРОГРЕС-ЛЬВІВ” здійснює повний цикл виготовлення взуття, використовуючи еко-матеріали. Одним з ключових етапів виробництва є прямий прилив підошви до заготовки верху взуття, що забезпечує високу надійність виробів. Орім того підприємство розвивається за LEAN принципами, що дозволяє тримати високу якість виробів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: