fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПІ ЕС АЙ УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

«ПІ ЕС АЙ» – це контрактна дослідницька організація, яка надає повний комплекс послуг. Із персоналом, що нараховує понад 1500 штатних співробітників у Західній, Центральній і Східній Європі, Північній і Латинській Америці, Азії й Австралії, «ПІ ЕС АЙ» володіє технічним та експертним потенціалом й інфраструктурою для проведення масштабних, багатоцентрових випробувань у широкому колі галузей медицини. «ПІ ЕС АЙ» надає різноманітні послуги з розробки лікарських засобів, у тому числі глобальне управління проектами з проведення клінічних випробувань фази Ib-IV, моніторинг роботи клінічних центрів, управління даними, біостатистичні послуги, управління інформацією з безпеки на міжнародному рівні/ медичний моніторинг / фармакологічний нагляд, нормативно-правове регулювання, написання медичної документації, брокерські послуги з митного оформлення, послуги зі складського зберігання лікарських засобів, володіє на території ЄС складськими приміщеннями, сертифікованими відповідно до GMP, які здійснюють маркування та вторинне пакування, надає послуги уповноваженої особи з якості в ЄС, у тому числі з отримання дозволу на випуск партії лікарського засобу, послуги з адміністрування різноманітних заходів, послуги з перекладу численними мовами, а також юридичне представництво в ЄС.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: