fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Пері Україна

PERI була заснована в 1969 році і сьогодні є одним з найбільших в світі виробників опалубки та будівельних риштувань. Основне виробництво розташоване в м. Вайсенхорн, на півдні Німеччини. При цьому по всьому світу функціонують 64 дочірні компанії та 120 логістичних центрів. На сьогоднішній день в компанії працює більш ніж – 8 тисяч співробітників, а оборот за 2022 складає 1,9 мільярда €. Назву компанії взято від грецького прийменника “пери”, що перекладається як – навколо. Наші продукти та послуги – опалубка, будівельні риштування та комплексний супровід проектів

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: