fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПБФ ГРУП

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ПБФ ГРУП – це багатопрофільна генпідрядна компанія, що успішно реалізує масштабні проекти житлового будівництва з 2006 року.

У портфоліо компанії є ЖК: «Яскравий», «Паркові озера», «SVITLO PARK», «Теремки», «Львівський квартал», «Львівська площа», «White lines», «Elyseum», «Лідер», «Гоголівська, 47», «Берег Дніпра», «Forward», «Ярославичі-2», «Montreal House» та ін.

Власними силами ПБФ ГРУП виконує монолітні та мулярські роботи, покрівельні та гідроізоляційні роботи, влаштування стяжки і штукатурки, внутрішньої інженерії, чистового оздоблення та має партнерів для повного втілення проекту житлового комплексу. ПБФ ГРУП гарантує якісну та своєчасну реалізацію будівельних проектів “під ключ” за зрозумілу ціну. 

Портфоліо ПБФ ГРУП

Facebook ПБФ ГРУП

Youtube ПБФ ГРУП

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: