fbpx

ОЛ.Консалтінг

Нагороди компанії:
ForeverTogether

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

The company profile the global consulting and training leader in the areas of strategy execution, customer loyalty, leadership and individual effectiveness. Clients include 90 percent of the Fortune 100, more than 75 percent of the Fortune 500, thousands of small- and mid-sized businesses, as well as numerous government entities and educational institutions. For more information, please visit wwww.ctc-co.kiev.ua or businesstodaysimulations.com or www.analiz360.org.ua

Core Offerings in Training:

Board Based Business Simulations (Business Today International)
Customized training solutions
The licencied trainer in:

o The 7 Habits of Highly Effective People® Signature Program
o Leadership: Great Leaders, Great Teams, Great Results

Focus.Time management
o Other

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: