fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОБО БЕТТЕРМАНН УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

OBO Bettermann – це 4000 працівників, 30 000 найменувань продукції та 40 дочірніх підприємств із загальним річним оборотом понад 550 мільйонів євро.

OBO – ім’я нашої торгової марки говорить саме за себе

До 1952 року, перш ніж установити дюбель, потрібно було просвердлити для нього отвір, і з цим нічого не можна було вдіяти. Ніхто не знав інших способів. Лише один інженер компанії OBO створив новий металевий дюбель, особлива конструкція якого давала можливість забивати його одразу в стіну.

Відтоді наш новаторський дух отримав своє ім’я: OBO – ohne Bohren (нім. «без свердління»). Ця перевага суттєво спростила роботу монтажників того часу.

Минуло півстоліття з моменту цього винаходу, але новаторський дух OBO не вичерпано: наші інженери постійно розробляють нову продукцію та вдосконалюють наявні вироби. OBO – наш фірмовий знак. OBO – це постійне вдосконалення рішень і підвищення якості вашої роботи.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: