fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НСВ Груп

ТОВ «НСВ Груп» ТОВ «НСВ Груп» створено з метою надання експедиторських та інших пов’язаних посередницьких послуг з авто- та залізничних перевезень в сфері експорту аграрної продукції через кордони України з європейськими країнами, а саме: – Словаччина – Угорщина – Румунія Компанія проводить перевезення наступних видів сільськогосподарської продукції. ТОВ «НСВ Груп» надає експедиційні послуги на залізничному транспорту «повного циклу», від контролю завантаження на елеваторі, до передачі продукції імпортеру, а саме: – пошук та підбір рухомого складу, що найкраще підходить по стану та локації для виконання завдання – укладання угоди з власником рухомого складу на перевезення – контроль процесів по навантаженню продукції на елеваторі – підготовка вагонів, встановлення в вагони необхідних для перевезення матеріалів (лайнер-беги, накриття) – супроводження перевезень (підготовка перевізних документів, найм охоронних компаній, оптимізація руху) – перевалка вантажу в вагони-зерновози європейських операторів на колію 1435 мм – послуги з підготовки пакету експортних документів – інші послуги, пов’язані з перевезенням залізничним транспортом Послуги частково надаються підрядними організаціями. Контроль за виконанням проводиться спеціалістами ТОВ «НСВ Груп».

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: