fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НЕКСОЛ ХОЛДИНГ Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Будівельні та допоміжні матеріали, ІТ та телекомунікації, Виробництво цементу, Паливо та Енергетика
  • Країна походження: Азербайджан
  • В Асоціації з: 2021 року
  • Сайт: https://www.neqsolholding.com/
  • Керівник: Володимир Лавренчук
  • Познайомитися з компанією

Діяльність групи компаній NEQSOL Holding охоплює нафтогазову, телекомунікаційну, високотехнологічну та будівельну галузі. Група компаній здійснює діяльність в таких країнах, як Сполучене Королівство, США, Туреччина, Азербайджан, Казахстан, ОАЕ та інші.

У нафтогазовій галузі до складу групи компаній NEQSOL Holding входять зареєстровані у Сполученому Королівстві Nobel Oil Services (UK) Limited і Nobel Oil E & P (UK) Limited (торговельна назва Nobel Upstream). Географія діяльності Nobel Upstream з головним офісом у Лондоні охоплює Сполучене Королівство, США та Азербайджан. Дочірні компанії Nobel Oil Services (UK) Limited здійснюють діяльність у таких країнах, як Азербайджан, Туреччина, Казахстан. Група створила спільні компанії з такими міжнародними компаніями, як KCA Deutag, Wood Group та інші.

На будівельному ринку групу представляє компанія Norm, що є найбільшим виробником цементу в усьому Кавказькому регіоні.

В телекомунікаційній галузі у групу входять компанії, які надають послуги мобільного зв’язку, міжнародного транзиту і продажу оптового інтернету, послуги з виділених ліній, послуги дата центру та інші. У грудні 2019 року NEQSOL Holding завершив операцію з купівлі Vodafone Україна, а наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні. З 2020 року група реалізовує проект зі створення Цифрового Шовкового Шляху між Європою і Азією.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: