fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія Монді Бегс Юкрейн (Mondi Bags Ukraine) була приєднана до мережі заводів Mondi Industrial Bags після її придбання в квітні 2008 року. Завод розташований в м Жидачів, що в 70 кілометрах на південь від Львова, одного з головних промислових і бізнес регіонів України. Наявне устаткування заводу забезпечує виготовлення широкого асортименту промислових мішків для будівельної, цементної і харчової промисловостей України і країн СНД.

Компанія володіє багатими традиціями в сфері виробництві мішків, які ґрунтуються на значному досвіді місцевого колективу. Результатом цього є високоякісна продукція і можливість забезпечити клієнта мішком, виробленим під індивідуальне замовлення і відповідно до всіх вимог клієнта.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: