fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн

Компанія Монді Бегс Юкрейн (Mondi Bags Ukraine) була приєднана до мережі заводів Mondi Industrial Bags після її придбання в квітні 2008 року. Завод розташований в м Жидачів, що в 70 кілометрах на південь від Львова, одного з головних промислових і бізнес регіонів України. Наявне устаткування заводу забезпечує виготовлення широкого асортименту промислових мішків для будівельної, цементної і харчової промисловостей України і країн СНД.

Компанія володіє багатими традиціями в сфері виробництві мішків, які ґрунтуються на значному досвіді місцевого колективу. Результатом цього є високоякісна продукція і можливість забезпечити клієнта мішком, виробленим під індивідуальне замовлення і відповідно до всіх вимог клієнта.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: