fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Консалтинг, Навчання та тренінги, Інженерія та проектування, Організація заходів та конференцій, Сертифікація
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2022 року
  • Сайт: http://istl.org.ua/
  • Керівник: Олена Рамазанова-Стьопкіна
  • Познайомитися з компанією

Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю була заснована у 2006 році. Основним напрямком діяльності є консультування та навчання у галузі міжнародного технічного законодавства: директиви ЄС, технічні регламенти та стандарти; розробка систем менеджменту та підготовка їх до акредитації та сертифікації. Крім того, ми організовуємо та проводимо конференції, семінари, навчання та сертифікацію персоналу для підприємств та лабораторій промислового сектору та охорони здоров’я, надаємо послуги в галузі проектування медичних та випробувальних лабораторій, розробку та встановлення лабораторних інформаційних систем, а також надаємо послуги з підготовки до акредитації медичних, випробувальних та калібрувальних лабораторій.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: