fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Манзаро Україна

Manzaro Ukraine LLC, видатний і надійний партнер в Україні з широким впливом на всіх шести континентах. Наші основні цінності – НАДІЙНІСТЬ, ДОКЛАДНІСТЬ ТА ШВИДКІСТЬ – є основою нашої діяльності.
З моменту заснування в 2007 році, наша єдина місія полягала в тому, щоб надавати неперевершені послуги з дистрибуції високоякісної української їжі по всьому світу. За ці роки ми досягли значного зростання, зміцнивши нашу позицію ключового гравця на ринку “м’яких” товарів і зарекомендувавши себе як експерта в галузі FMCG.
У Manzaro Ukraine LLC наша висококваліфікована та віддана команда щодня невтомно прагне перевершити очікування клієнтів і забезпечити максимальну ефективність і досконалість. Ми усвідомлюємо, що підтримка найвищих стандартів якості є надзвичайно важливою, тому ми неухильно дотримуємося як суворих українських стандартів (ДСТУ), так і міжнародних стандартів. Наше керівне кредо – «Пристрасть до якості» – підживлює нашу непохитну відданість суворому контролю над нашим управлінням ланцюгом поставок.
У нашій непохитній прихильності до забезпечення якості, всі наші товари мають сертифікат ISO і не містять ГМО. Наш винятковий досвід полягає у створенні бренду та розвитку ринку, де ми досягли значних успіхів і зараз беремо участь у численних успішних виробничих проектах по всій Україні.
Під нашими відомими брендами, такими як Bonlife, Bonzaro, All Nature’s, Sun Empire, FryDays і La Prima, наша продукція отримала широке визнання і зараз її можна знайти у понад 50 країнах світу.
Оскільки наша компанія продовжує розширюватися глобально, ми все більше прагнемо досліджувати можливості та співпрацю в рамках Європейської Бізнес Асоціації. Наше невпинне прагнення до досконалості та наш досвід роботи роблять нас ідеальним партнером, готовим зробити значний внесок в успіх і розвиток європейської бізнес-спільноти.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: