fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ледум

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Підприємство ТОВ «Ледум» засноване в 1994 році. ТОВ «Ледум» – уповноважений представник провідних світових виробників медичного обладнання та виробів медичного призначення, таких як WEGO (Shandong gao Group Medical), Китай, CDRICH, Китай, Andreas Hettich GmbH, Німеччина, Haier Medical and Laboratory Products Co., Ltd., Китай, Presvac SRL, Аргентина, Genesis, США, Centron (Південна Корея), Demophorius (Кіпр), Scinomed (Великобританія) тощо.

ТОВ «Ледум» є постачальником медичного та лабораторного обладнання та витратних матеріалів для підприємств та організацій Служби крові України.

Місія компанії – запропонувати найсучасніше, надійне і якісне обладнання та витратні матеріали для Служби крові та лабораторій, що відповідають найсуворішим європейським і світовим стандартам якості. Завдяки довгостроковим відносинам зі станціями переливання крові України, ми спільними зусиллями вдосконалюємо роботу Служби крові України.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: