fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЛАУДЕ.УА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ « Лауда .У А» в якості представника транспортних і логістичних послуг, є однією з найбільш швидко зростаючих компаній в секторі, який прагне стати лідером на ринку транспортних послуг і логістики. Основним напрямком нашої діяльності є комплексна організація транспорту різних товарних груп, при використанні интермодального транспорту та інноваційних контейнерів Laude, а також звичайного автомобільного, залізничного та морського транспорту.

Ми є власниками інтермодальних поїздів, які сполучають Польщу з Україною, Росією і Молдовою. Ми також надаємо послуги в сучасному Логістичному Центрі Laude в містіЗамостя . Інтермодальні перевезення реалізовуємо завдяки власним терміналу, власним контейнерів, залізничних вагонів і автопричепам.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: