fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПІПІДІ Юкрейн

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Охорона здоров'я
  • Країна походження: Сполучені Штати Америки
  • В Асоціації з: 2010 року
  • Сайт: www.ppd.com
  • Керівник: Дмитро Миколайович Семенюта
  • Познайомитися з компанією

Компанія є однією з провідних контрактних дослідницьких організацій (CRO) у сфері розробки та управління клінічними випробуваннями на всіх етапах. Компанія відповідає за низку видів діяльності: управління клінічними даними, управління клінічним постачанням, моніторинг клінічних випробувань, безпека та фармаконагляд, техніко-економічне обґрунтування, нормативні питання.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: