fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

УКРАВТОЛОГІСТИКА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ “КОМПАНІЯ “УКРАВТОЛОГІСТИКА” транспортно-експедиторська компанія, що здійснює перевезення вантажів по Україні та у міжнародному сполучені. Компанія заснована у 2014 році, є значною та відомою у сфері транспорту та логістики з репутацію надійного і відповідального партнера. З того часу ми стрімко розвиваємось та зростаємо у чисельності персоналу, власного автопарку. Окрім матеріально-технічної бази, наша компанія має висококваліфікований персонал, співробітники підприємства мають великий практичний досвід роботи, в тому числі з обслуговування міжнародних рейсів, організації перевезення генеральних вантажів наливом, навалом або насипом (зерно, руда, вугілля), контейнерні перевезення.
Компанія ставить ціль стати провідною у галузі транспорту та логістики, розробляючи найвигідніші логістичні проекти, надаючи якісні, швидкі транспортні послуги у всьому світі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: