fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КЛІНГСПОР

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Klingspor – провідний світовий виробник абразивних інструментів. Більше 125 років Klingspor задає стандарти в технології шліфування. На підприємствах компанії виробляється понад 50 000 найменувань продуктів, зокрема з груп шліфувальних продуктів на основі, відрізних і шліфувальних кругів, пелюсткових головок та кругів для різних видів застосування. У цьому величезному асортименті є ідеальні рішення для обробки виробів з металу, деревини, мінералів, скла, кераміки, пластмас, гуми, шкіри, а також деталей, поверхня яких покрита фарбою або лаком.
Понад 39 виробничих і торгових підприємств, з понад 2800 співробітниками, дозволяють оперативно задовольняти потреби регіональних ринків і здійснювати технічну підтримку.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: