fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кеттельхім

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КЕТТЕЛЬХІМ»- це молода компанія, яка була створена під час повномасштабного вторгнення, але яка має амбітні плани на майбутнє в вільній незалежній Україні. Основний напрямок нашої компанії – це імпорт якісних тканин для одягу та військових аксесуарів МОУ, Національної гвардії, нацполіції та медичної галузі. Ми відповідально ставимось до якості наших тканини, тому постійно контролюємо її, перевіряючи та тестуючи в сертифікованих лабораторіях. Наш девіз: «Перемоги надихають», тому разом із всією країною та цивілізованим світом йдемо до Перемоги, забезпечуючи пошиття хорошого військового та спецодягу з якісних тканин.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: