fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОВ “КЕНПАК УКРАЇНА”

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

CanPack Group працює на ринку металевої упаковки більше 25 років. За цей період компанія стала провідним виробником у галузі упаковки напоїв у Центральній та Східній Європі та постійно зміцнює ринкову позицію в Західній Європі, Азії та Африці.

На сьогоднішній день пропозиція групи CanPack включає, крім упаковки для напоїв, широкий асортимент сталевих зварних банок для харчової промисловості, кришок, які легко відкриваються, аерозольних балонів, кришок для пляшок, упаковки для хімічної та косметичної промисловості, скляної упаковки, а також послуги, пов’язані з виробництвом упаковки.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: