fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ІНТЕР ТРАНС ЛОДЖІСТІКС

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Inter Trans Logistics Co Ltd – українська компанія, що спеціалізується на міжнародних контейнерних перевезеннях. 

Компанія займається комплексним обслуговуванням вантажообігу імпортерів та експортерів, що працюють на території України. Головні експертизи – обробка генеральних, автомобільних та ро-ро вантажів. Послуги включають: Морські перевезення, автомобільні перевезенні,жд перевезенняекспедирування митне оформлення.

Також компанія організовує міжнародні перевезення небезпечних та негабаритних вантажів. Ключові клієнти в сегменті мультимодальних перевезень: «Рідний продукт», «Еко-Втор», «Родина ЕРС», «Снек Продакшн», «Зернова Столиця», «Чорноморская сталь».  

Популярні напрямки: США, Індія, Китай, Ізраїль, Туреччина, Іспанія та інші. 

Окремий напрямок діяльності – експедирування, вантажні операції та митне оформлення імпортних авто. Наші клієнти: Chery, Geely, група компаній АІС та найбільші українські дилери уживаних автомобілів з США. За час роботи команда Inter Trans Logistics опрацювала понад 33 897 автівок. 

Inter Trans Logistics орієнтована на міжнародні стандарти сервісу і є членом найбільшої міжнародної організації в сфері логістики FIATA. Співробітники компанії постійно проходять фахове навчання. 

Причини, які роблять співпрацю з Inter Trans Logistics комфортною та ефективною:

Страхування на 4 млн. грн

Досвідчені спеціалісти

Висока ділова репутація

Фіксована вартість послуг компанії

Власний автопарк

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: