fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВІРЛПУЛ КОМПАНІ УКРАЇНА

Цілі та завдання встановленні ТОВ “ВІРЛПУЛ КОМПАНІ УКРАЇНА” приноситимуть прибуток шляхом здійснення комерційної діяльності як в Україні, так і за її межами, включаючи необмежену торгівлю побутовою технікою та електронними приладами для домашнього використання в цілому, а саме: холодильниками, морозильними камерами, газовими та електронними кухонними плитами, духовими шафами, пральними машинами, водонагрівачами, посудомийними та сушильними машинами, варильними поверхнями, кухонним устаткуванням та подальшими послугами з обслуговування техніки.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: