fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хенкель Україна

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Про компанію «Хенкель»

Завдяки своїм брендам, інноваціям і технологіям компанія «Хенкель» займає провідні позиції на світовому ринку промислових і споживчих товарів. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» є світовим лідером на ринку клеїв, герметиків і функціональних покриттів. Завдяки підрозділу «Споживчі бренди» компанія займає лідируючі позиції, особливо у сфері догляду за волоссям, прання та догляду за оселею, на багатьох ринках і в багатьох категоріях по всьому світу. Три провідні бренди компанії – Loctite, Persil та Schwarzkopf. У 2021 фінансовому році «Хенкель» прозвітувала про обсяг продажів на суму понад 20 мільярдів євро та скоригований операційний прибуток на суму близько 2,7 мільярда євро. Привілейовані акції «Хенкель» включені у фондовий індекс Німеччини DAX. Сталий розвиток має давні традиції у «Хенкель», і компанія має чітку стратегію сталого розвитку з конкретними цілями. Компанію «Хенкель» було засновано в 1876 році, і сьогодні в ній працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, об’єднаних сильною корпоративною культурою, спільними цінностями та спільною метою: “Pioneers at heart for the good of generations”. Більше інформації на сайті: www.henkel.com

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: