fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Гленмарк Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Гленмарк – міжнародна, інтегрована фармацевтична компанія, в основі діяльності якої – наукові дослідження і розробка інноваційних лікарських препаратів. Гленмарк є провідним гравцем в сфері розробки нових молекул: НХС (нова хімічна сполука) і НБС (нове біологічне з’єднання). На сьогоднішній день вісім молекул знаходяться на різних стадіях клінічної розробки.

Компанія займає значне місце на ринках генеричних препаратів в країнах з економікою, що розвивається, включаючи Індію. Підрозділ компанії, Гленмарк Дженерікс Лтд швидко зростає і займає стійкі позиції на ринку дженериків в США. Підрозділ так само надає АФІ (активні фармацевтичні інгредієнти) на регульовані і напів регульовані ринки.

Більше 6000 осіб в 80 країнах світу працюють в компанії Гленмарк. Гленмарк має 17 заводів, які розташовані в чотирьох країнах, і 5 науково-дослідницьких центри, які переслідують ціль збагачення життя в усьому світі. Ми віримо, що реальна сила, що полягає в наших постійних успіхах, – це видатні працівники з 50 національностей, які прагнуть створити “новий шлях до нового світу”.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: