fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фрезеніус Медикал Кер Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Fresenius Medical Care (Німеччина) – світовий лідер з виробництва продукції для діалізу та надання діалізних послуг. За свій більш ніж 20-ти річний досвід, компанією надано близько 50 млн послуг діалізного лікування для більш ніж 300 тисяч пацієнтів у 120 країнах світу.

Офіційний представник Fresenius Medical Care в Україні – ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» підвищує доступ українців з хронічною хворобою нирок до якісного діалізного лікування з 2009 року, у двох власних діалізних центрах, які знаходяться в Чернігові та Черкасах.

З 1 квітня 2020 року компанія співпрацює з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: