fbpx

Фрезеніус Медикал Кер Україна

Fresenius Medical Care (FMC) – це глобальна компанія з охорони здоров’я, яка надає продукти та послуги для діалізу, для лікарень та амбулаторної медичної допомоги. FMC зі своїми 37 виробничими майданчиками, 3 654 клініками і 46 529 154 процедурами лікування на рік є одним з найбільших інвесторів у Німеччині, соціальним та медичним двигуном не тільки в Європі, але й в усьому світі.

Добробут пацієнтів – наш головний пріоритет. Ми постійно вдосконалюємо якість та ефективність медичних послуг, надаючи все більшій кількості людей доступ до високоякісних медичних послуг. Fresenius Medical Care є частиною однієї з найвпливовіших галузей світової економіки – охорони здоров’я, а також найбільшою компанією Німеччини в цій галузі. Офіційним представником компанії в Україні є Товариство з обмеженою відповідальністю «Фрезеніус Медикал Кер Україна». Дочірнє підприємство надає українським пацієнтам якісні, сучасні та ефективні послуги з гемодіалізу за найвищими світовими стандартами, за прозорою та зрозумілою ціною.

Спеціалізовані діалізні центри ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» розташовані в Чернігові та Черкасах. Пацієнти із захворюваннями нирок тепер можуть дивитися в майбутнє з більшою впевненістю завдяки нашим інноваційним технологіям та провідним концепціям лікування, які забезпечують їм кращу якість життя. Зростаючий попит на сучасні методи діалізу породжує основу для нашого подальшого розвитку, як провідного постачальника послуг у цій галузі.

Разом із нашими співробітниками ми зосереджуємо увагу на впровадженні стратегій, що дозволять нам утримувати своє лідерство. Наша відданість пацієнтам, партнерам у системі охорони здоров’я, інвесторам, які довіряють нашій надійній роботі, та забезпечення якості медичних послуг згідно з найвищими світовими стандартами – усе це є сталим орієнтиром діяльності ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна».

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: