fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фармаско

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ Фармаско – українська приватна медична компанія, створена в 2002 році. Діяльність компанії пов’язана с промоцією та розповсюдженням медичних виробів (швидких тестів для виявлення захворювань, включаючи соціально значущі хвороби, такі як ВІЛ, гепатит В, гепатит С, наркоманія тощо) як власного виробництва так і виробництва світових лідерів: Alere Technologies GmbH, Німеччина; HemoCue AB,Швеція; CerTest Biotec S.L, Іспанія; ABON Biopharm (Ханчжоу) Co., Ltd, Китай та ін.

Компанія Фармаско у 2003 році була піонером на українському ринку швидких тестів для виявлення наркотичних речовин, овуляції, діагностики ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом). З того часу асортимент виробів розширювався і охоплює гінекологічну групу тестів – 40% з усіх продуктів; інфекційні, онкологічні і кардіологічні експрес-тести – 35%; біохімічні реагенти та інші продукти – 25%.

У 2010 році компанія розпочала власне виробництво діагностичних тестів для діагностики ВІЛ-інфекції, гепатиту В, гепатиту С, сифілісу, інфаркту міокарда, кишкових інфекцій. Споживачі наших швидких тестів – це урядові організації (лікарні, лабораторії) та неурядові організації (благодійні фонди, приватні клініки та лабораторії).

Компанія активно бере участь у соціальних проектах. Наприклад, під час епідемії грипу компанія проводить медичну освіту з профілактики та раннього виявлення грипу. Фармаско створила і підтримує два освітніх веб-сайти, www.narkotik.net.ua – для профілактики наркоманії і www.oberemennosti.com – призначений для планування вагітності та сім’ї.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: