fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фарма Старт, Acino Group

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

«Фарма Старт» – виробничий завод швейцарської фармацевтичної компанії Acino, яка заснована у 1836 році та спеціалізується сьогодні на розробці, виробництві та просуванні на фармацевтичному ринку високотехнологічних лікарських засобів. Компанія знаходиться у власності холдингової компанії ADQ. Штаб–квартира у м.Цюрих. Acino фокусує свою діяльність на обраних ринках Близького Сходу, Африки, регіону СНД та Латинської Америки. Як світовий партнер фармацевтичних компаній, Acino надає готові рішення, починаючи від розробки та реєстрації препаратів до контрактного виробництва, упаковки та логістики.

В Україні Acino оперує з 2015 року після придбання заводу «Фарма Старт» і сьогодні посідає друге місце на вітчизняному фармацевтичному ринку, забезпечуючи сотні мільйонів надходжень до бюджету.

Головний офіс Acino в Україні розташований у м.Київ та виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу Acino у країнах СНД. Acino в Україні фокусує свою діяльність у наступних напрямках:

  • розробка та виробництво ефективних, безпечних та якісних генеричних лікарських засобів та дієтичних добавок;
  • комерційна реалізація та просування лікарських засобів міжнародних фармацевтичних компаній на території України та в країнах СНД;
  • контрактне виробництво та ліцензування для просування партнерів.

Завод «Фарма Старт» знаходиться у м.Київ, сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP ЄС та оснащений науково-дослідною лабораторією з розробки генеричних препаратів, яка щороку випускає 2-3 нових продукти та удосконалює 10-12 продуктів активного портфелю. Завод укомплектований сучасним високотехнологічним обладнанням від світових лідерів з виробничою потужністю у 1 млрд капсул та 1 млрд твердих лікарських форм на рік. Експортує продукцію до 7 країн СНД та близького зарубіжжя й Південно-Західної Азії. Об’єм інвестицій у розвиток заводу за 2015 -2021 роки склав 26,5 млн євро.

Портфель лікарських препаратів, дієтичних добавок і виробів медичного призначення Acino в Україні нараховує більше 80 продуктів як власного виробництва, так і на умовах дистрибуційних угод, що використовуються, зокрема, у неврології, психіатрії, кардіології, ендокринології, гастроентерології, педіатрії та терапії.

На сьогодні Acino в Україні налічує більше ніж 900 висококваліфікованих співробітників, в тому числі понад 100 фахівців обслуговують Hub сервісних функцій, що забезпечує діяльність Acino у близько 90 країнах світу.

Місія компанії – розробка, виробництво та просування лікарських засобів високої якості на благо пацієнтів.

Acino від початку війни спрямувала на гуманітарні цілі 75 тис упаковок життєво необхідних лікарських засобів та матеріальну допомогу на загальну суму 20 млн грн.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: