fbpx

ЕССІТІ Україна

Вітаємо в Essity!

Essity — один з провідних світових виробників продукції для гігієни та здоров’я, що прагне поліпшувати добробут людей, пропонуючи їм передові рішення, необхідні для повсякденного життя.

Назва Essity є комбінацію англійських слів essentials та necessities.

Компанія містить у своєму портфелі провідні світові бренди TENA й Tork, а також інші великі бренди, серед яких Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda та Zewa. Продажі здійснюються на ринках близько 150 країн.

У Essity працює 48 000 співробітників, а чистий обсяг продажів за 2017 рік склав близько 109 млрд шведських крон (11,3 млрд євро).

Наш головний офіс знаходиться в Стокгольмі (Швеція). Акції компанії котируються на Стокгольмській біржі Nasdaq Stockholm.

Раніше компанія Essity входила до складу SCA Group.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: