fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕССІТІ Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Вітаємо в Essity!

Essity — провідна міжнародна компанія в галузі гігієни та здоров’я. Ми прагнемо поліпшувати благополуччя людей за допомогою наших товарів та послуг.

Ми продаємо товари приблизно у 150 країнах під провідними всесвітніми брендами TENA й Tork, а також іншими відомими брендами, такими як JOBST, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda і Zewa. Компанія Essity налічує близько 46 000 працівників.

Чиста виручка від реалізації у 2020 році склала близько 122 млрд шведських крон (11,6 млрд євро). Головний офіс компанії розташований в Стокгольмі (Швеція). Компанія Essity зареєстрована на фондовій біржі Nasdaq Stockholm. Essity долає перешкоди на шляху до благополуччя й активно сприяє створенню здорової спільноти, у якій діють принципи сталого розвитку та циклічності. Детальну інформацію можна дізнатися на сайті www.essity.com.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: