fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Депозитфотос Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Depositphotos – міжнародний фотобанк, заснований в Україні у 2009 році.

Група компаній Depositphotos – один із найбільших роботодавців на українському IT-ринку України.

Depositphotos – одна з перших створених в Україні продуктових IT-компаній, яка здобула визнання на світовому ринку.

У 2015 році лід-інвестором Depositphotos став ЄБРР. Американська торговельна палата, Канадсько-Українська торгова палата, Бюро Держдепартаменту США з міжнародних питань, USAID, посольства України, МЗС України, UkraineInvest відзначають успіхи і включають Depositphotos у списки найуспішніших інноваційних українських IT-компаній. Про продукти Depositphotos писали BBC Global, Forbes, Entrepreneur, MakeUseOf, Cnews, British Journal of Photography, Investegate, AdWeek, Creative Bloq та ін.

Depositphotos веде бізнес прозоро. Згідно з вимогами ЄБРР, компанія проходить щорічний фінансовий аудит від BIG-4.

07.10.2021 американсько-ірландська компанія VistaPrint, що входить до холдингу Cimpress, оголосила про поглинання Depositphotos та дочірніх структур. Вартість угоди була понад 85 $ млн.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: