fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дельта Медікел

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія Delta Medical була заснована в 1999 році. Сьогодні вона є одним з провідних гравців фармацевтичного ринку СНД. Delta Medical надає повний цикл послуг з просування, продажу та нагляду за ринком відповідно до вимог медичної етики та чинного законодавства.

Дотримання вимог стандартів ISO та GDP є головним принципом роботи компанії. Висока якість системи управління Delta Medical підтверджена сертифікатами ISO 9001: 2015, ISO EN 13485: 2015.
Високі вимоги до стандартів роботи в Delta Medical і компаніях-партнерах забезпечують найкращу якість послуг, що надаються клієнтам.

Багаторічна та ефективна робота з національними та регіональними оптовими торговими мережами, аптеками та косметичними магазинами по безперебійному відвантаженню продукції здійснюється в Delta Medical завдяки постійному розвитку складських і транспортних логістичних структур та кваліфікованого персоналу.

Delta Medical відповідає за просування на ринок СНД продукції понад 37 виробничих компаній, включаючи UPSA, SCHONEN, AMGEN, BioGaia, GILEAD, URGO, NUTRICIA, VITABIOTICS. Портфоліо Delta Medical включає ліки, медичні препарати та обладнання, медичну косметику та харчові добавки, а портфель компанії постійно зростає.

Delta Medical в цифрах:

  • 800 співробітників
  • 80 брендів в портфоліо
  • 13 країн присутності
  • 10 000 кв.м об’єктів

Delta Medical – це команда професіоналів, орієнтованих на результат, об’єднаних спільною метою: знайти та забезпечити людей рішеннями, які зроблять їхнє майбутнє здоровішим та щасливішим. Ми прагнемо забезпечити людей високоякісними інноваційними засобами для здоров’я та краси.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: