fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЧІК-2005

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЧІК-2005» – є переробником брухту/відходів алюмінію та виробником алюмінію вторинного та вторинних алюмінієвих сплавів з 2005 року (Атестат спеціалізованого металургійного переробного підприємства №66 від 15 листопада 2019 р.). ТОВ «ЧІК-2005» є представником реального сектору економіки України та сумлінно сплачує податки до державного бюджету України.

ТОВ «ЧІК-2005» працює в Україні і на експорт, заводить валюту в Україну, підтримує валютний баланс України, отримує створює робочі місця, виготовляє товари, тобто забезпечує економічну основу для життя суспільства та спротиву наших воїнів. Тому ТОВ «ЧІК-2005» є одним з тих виробничих українських підприємств, які відносяться до нової економічної платформи «Зроблено в Україні», котру нещодавно започаткував Президент України.

У надскладний воєнний теперішній час, економіка України знаходиться у такому стані, коли їй необхідна підтримка зі сторони таких підприємств, як ТОВ «ЧІК-2005», яке вироблену продукцію експортує у різні країни світу та підтримує економіку і торгівельний баланс України. Окрім того, ТОВ «ЧІК-2005» виконує важливі державні оборонні українські замовлення та кожен день наближає Україну до перемоги.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: