fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Bookchef

Компанія “Форс Україна” – провідний дистрибутор книг в України. Окрім дистрибуції компанія успішно розвиває напрямки інтернет-торгівлі (Book24.UA book24.ua) і власного видавництва книг (BookChef bookchef.com.ua).

BookChef є одним з найдинамічніших українських видавництв. За перші за 2 роки було видано понад 100 світових бестселерів художньої, нон-фікшн і дитячої літератури.
У 2016 році компанія “Форс Україна” запустила власний інтернет-магазин Book24.UA. Книжковий інтернет магазин – це улюблені видання, найсвіжіші новинки, ексклюзивні подарункові екземпляри, зібрані на одному сайті. А простота підбору і оформлення замовлення, доступні ціни, регулярні знижки, сервіс високого рівня зробили його одним з кращих. Наразі, асортимент інтернет-магазину Book24.UA налічує понад 18 000 книг всіх жанрів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: