fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Bookchef

BookChef – одне з найбільших видавництв України. Наш портфель налічує понад 450 тайтлів, серед яких світові бестселери Ювала Ноя Харарі, Мішель і Барака Обами, Метью Макконагі, Вілла Сміта, Джорджа Орвелла, Чарльза Буковскі, Лю Цисіня та багатьох інших відомих письменників. Ми приділяємо увагу всім найпопулярнішим жанрам та видаємо художню, бізнесову, дитячу, навчальну літературу, книги з психології, медицини та дозвілля.

Окрім перекладної літератури, ми співпрацюємо з топовими українськими авторами, серед яких підприємці, митці, провідні фахівці та лідери думок. Їхні книги очолюють рейтинги продажів, мотивують, надихають, розвивають та навчають.

BookChef – книжковий партнер багатьох культурних та бізнесових івентів, серед яких Kyiv International Economic Forum, Форум МСП, U tomorrow Summit, а також постійний учасник наймасштабніших книжкових виставок України, зокрема «Книжкового Арсеналу», «Форуму видавців», «Зеленої хвилі» та інших.

Ми впевнені, що читання розширює кругозір і виховує культуру. І наша мета – сфокусувати вашу увагу на головному – на корисному контенті і відповідях, заради яких ви читаєте наші книги.

BookChef – книги, які формують особистість.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: