fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Блак Сі Товінг

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Основним видом діяльності компанії ТОВ «Блак Сі Товінг» «BLAST» є надання буксирних послуг в акваторії українських портів. Окрім буксирних послуг компанія надає послуги з агентування, доставлення людей і вантажів на рейд, постачання суден, послуги з Замивання трюмів вантажних суден, послуги швартової бригади, послуги із забезпечення безпечної стоянки суден, газовозів і нафтоналивних судів. Буксири нашої компанії укомплектовані висококваліфікованими екіпажами, які мають великий досвід роботи у сферах буксирно-кантовочних робіт. Організована й успішно функціонує Служба Морської Безпеки в яку входять капітани наставники що контролюють роботу плавскладу. Функціонує відділ технічного нагляду та експлуатації флоту, відділ охорони праці, оперативна ремонтна бригада. «BLAST» – це дружний професійний колектив. Весь плавсклад проходить регулярне перенавчання і володіє відповідними знаннями та навичками для швидкого та оперативного виконання поставлених завдань.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: