fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бей-Транс

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

«Бей-Транс» – це сімейна компанія, яка понад 20 років надає послуги з організації міжнародних вантажних перевезень.

Історія транспортного напрямку компанії розпочалась у 1996 році, коли для основного виду діяльності – дистрибуції мінеральної води, було придбано перші вантажні автомобілі. Згодом цей напрямок трансформувався в окремий вид послуг.

Компанія від початку обрала свій особливий шлях та акцентувала на ексклюзиві: індивідуальному підході та пошуку найкращого рішення для кожного клієнта.

Добра репутація та висока якість обслуговування сприяли швидкому росту попиту на послуги, тому для перевезень довелось залучати автомобілі партнерів-перевізників. Так у портфелі компанії з’явився ще один вид діяльності – експедирування вантажів. Пізніше, задовільняючи зростаючі потреби клієнтів, ми відкрили нові напрямки – морські та залізничні перевезення.

Вигідне географічне положення на перетині торгівельно-економічних шляхів між Європою та Азією, Північчю та Півднем обумовило особливо добре розуміння нами бізнесових культур та ментальностей цих регіонів, а в силу історичних обставин наш кваліфікований персонал є білінгвами та часто полілінгвами, тому така наша особливість уможливлює краще порозуміння з нашими партнерами.

Сьогодні «Бей-Транс» має два офіси: у м. Львів (Україна) та м. Варшава (Польща). Компанія здійснює перевезення вантажів (в тому числі негабаритних та небезпечних) до 54 країн світу на трьох континентах.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: