fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БАУШ ХЕЛС УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія Bausch Health націлена на поліпшення життя людей за допомогою наших медичних продуктів. Ми виконуємо свої зобов’язання перед пацієнтами, працівниками охорони здоров’я, партнерами і суспільством, оскільки ми створюємо інноваційну компанію, спрямовану на поліпшення глобальної охорони здоров’я. Ми виробляємо і продаємо широкий асортимент оригінальних і генеричних фармацевтичних препаратів, безрецептурних (OTC) продуктів самостійно або за допомогою партнерів в більш ніж 90 країнах і регіонах, таких як , США, Канада, Європа, Близький Схід, Африка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Латинська Америка. Кожен з цих регіонів по-різному орієнтований на свої ринки, і на кожному ринку є унікальне поєднання рецептурних брендів, безрецептурних (OTC) продуктів. Наша штаб-квартира знаходиться в США , Бріджуотер, штат Нью-Джерсі.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: