fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АМФ Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія АМФ Україна – найбільший виробник офісних меблів, заснована в 1994 році. Організація об’єднує сім виробничих підприємств, які випускають меблі та комплектуючі на території України та Китаю., Компанія має регіональне представництво, а також власний складський комплекс на території Польщі у місті Кросно. Дистриб’юторська мережа представлена в 36 країнах світу. Виробничий комплекс компанії забезпечує повний і безперервний цикл створення і збирання меблів: від сировини до готового продукту. На виробничих майданчиках компанії працює 200 співробітників. Потужності компанії дозволяють випускати понад 4 млн. стільців на рік. На всю продукцію компанії видається сертифікат походження товару для країн СНД – (СТ-1) і Certificate of Original (FORM-A) – для країн Європи. Аудит якості щорічно підтверджується сертифікатом на систему керування якістю ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015), а також на систему екологічного керування ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT) на систему управління охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018. Постійне прагнення AMF створювати оптимальні та комфортні умови співпраці дозволяє зробити їх взаємовигідними і ефективними для партнерів і клієнтів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: