fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Арт-Пром

ТОВ «Арт-Пром» є провідним українським меблевим холдингом. Компанія була заснована в 1999 році. Починаючи з одного невеликого магазину – компанія розробила 11 видатних заводів, 4 бренди, понад 40 роздрібних магазинів, 3 інтернет магазину, та більш ніж 900 B2B клієнтів в Украйні. Також, на сьогоднішній день компанія експортує у 36 країн світу.

Головний офіс компанії розташований у Дніпрі, налічує понад 350 співробітників та більше 1600 виробничих працівників. Компанія має повний цикл виробництва, від елементарної сировини (наприклад, рулонної сталі, лісоматеріалів, хімічних рідин) до готового продукту. Обсяг виробництва компанії склав 2 000 000 штук у 2017 році.

Основними видами продукції є стільці, крісла, столи, дивани, HoReCa & home, м’які меблі, садові меблі та компоненти меблів. Також компанія надає послуги з розробки, проектування та виробництва меблів та комплектуючих для індивідуальних замовлень. Важливим напрямком є розробка комплексних рішень для проектування та обладнання офісів, ресторанів та барів під ключ.

Ключовими факторами успіху компанії є виготовлення продукції за допомогою новітніх механізмів і унікальних технологій розроблених протягом багатьох років. Для підвищення продуктивності, організації процесу та контролю якості компанія реалізує японський підхід Кайдзен на всіх етапах виробництва.

ТОВ «Арт-Пром» – процвітаюча компанія, з сильним позиціонуванням на ринку і чіткими цілями, що безумовно дає високі можливості для росту та поліпшення. Місія компанії полягає у розробці гармонізованого та автентичного продукту для поліпшення якості життя суспільства.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: