fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВЕОЛІЯ

Veolia – це французька зареєстрована на біржі компанія з головним офісом у Парижі, яка спеціалізується в трьох основних сферах: ВОДА – виробництво питної води/очищення стічних вод, виробництво ЕНЕРГІЇ, включаючи відновлювані джерела енергії, енергія з альтернативних джерел, таких як біомаса, біогаз та відходи. і, нарешті, поводження з ВІДХОДАМИ, управління небезпечними та безпечними відходами.
На українському ринку Veolia працює з 1995 року у сфері поводження з відходами, яка є основним бізнес-напрямком на місцевому ринку. В даний час Веолія Україна управляє діяльністю з відходів через три дочірні компанії, розташовані в Києві, Тернополі та Чернівцях. Загальний штат нараховує близько 300 співробітників по всій Україні.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: