fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АЛМЕЙДА ГРУП

ТОВ “Алмейда Груп”, що наразі функціонує як група компаній, була заснована у 2007 році і відома як надійний партнер – експортер сільськогосподарської продукції, експедитор українських та європейських залізничних вагонів, стивідор залізничних вантажів. Як група компаній експортуємо з України понад 400 тис. тонн зернових та олійних культур і 20 тис. тонн харчових олій на рік. Ми здійснюємо доставку власним автотранспортом та залізничними вагонами в різні країни ЄС, а також оперуємо понад 700 хопер-вагонами на території України.
Компанія здійснює перевалку зернових та олійних культур з вагонів широкої колії (1520 мм) у вагони європейської колії (1435 мм), на власних терміналах у напрямках
ст. Вадул-Сірет (Україна) – Румунія, Болгарія;
ст. Чоп (Україна) – Угорщина, Словаччина, Словенія, Австрія, Чехія, Італія;
вул. Мостицька 1 (Україна) – Польща, Литва, Латвія, Нідерланди.
Також ми здійснюємо торгівлю і поставки судновими партіями і конвоями з українських портів на Дунаї на умовах FOB і CIF в різні країни ЄС і не тільки.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: