fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТІЄТО УКРАЇНА СУПОРТ СЕРВІСЕЗ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

TietoEVRY – провідна ІТ-компанія, якій довіряють свою цифрову трансформацію тисячі організацій по всьому світу.

Запорука нашого успіху – це скандинавські цінності та наша спадщина у поєднанні із міжнародною присутністю у багатьох країнах світу.

У 2019-му львівська компанія Radio Access Networks (RAN) глобальної корпорації Ericsson передала Tieto відділ дослідження та розробки програмного забезпечення. Цього ж року після злиття компаній Tieto і EVRY, компанія Infopulse стала частиною найбільшої скандинавської ІТ-групи TietoEVRY.

З центральним офісом у Фінляндії, компанія TietoEVRY налічує близько 24 тисяч працівників по всьому світу. Компанія обслуговує тисячі корпоративних клієнтів, а також організації публічного сектору у понад 90 країнах. Щорічний оборот компанії становить біля 3 мільярдів євро.

Ми сфокусовані на – розробціпрограмного забезпечення та тестування, управління корпоративними додатками, IT-інфраструктура, хмарні сервіси, системна інтеграція та кібербезпека.
Ми будуємо свій бізнес навколо клієнта та маємо на меті надавати вигоди, виконувати роботу на найвищому рівні, покращувати ефективність бізнесу, вирішувати проблеми, перетворюючи їх на можливості та задовольняти потреби.

Ми впроваджуємо програмні рішення для підвищення продуктивності бізнесу, фінансового менеджменту, закупівель, управління персоналом та бізнес-аналітики. Ми надаємо послуги та продукти для наступних галузей: телеком, фінансова промисловість, роздрібна торгівля та електронна комерція, енергетика, виробництво, сільське господарство, охорона здоров’я, автомобільна промисловість та багато інших.

Ми прагнемо надавати нашим клієнтам високоякісні послуги відповідно до їх потреб, працюючи зі. специфічними для клієнтів та проблемними технологіями, а також надаючи комплексну експертизу. Ефективно поєднуючи глибокі галузеві знання та потужну технологічну базу, ми надаємо нові можливості для бізнесу для наших клієнтів і забезпечуємо постійний розвиток технологій та процесів, знижуючи їх вартість.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: