fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТІУ 1

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «ТІУ 1» входить до канадської групи TIU Canada, розробника та менеджера проектів з відновлюваної енергетики. З 2016 року ми зосереджуємось на розробці високоякісних енергетичних об’єктів в Україні, використовуючи технічний досвід Канади у сфері відновлюваної енергетики та інноваційні партнерства із зацікавленими сторонами, щоб створити цінність для акціонерів та місцевих громад у Канаді та в усьому світі. Ми інвестували понад 65 мільйонів доларів США в проекти сонячної енергетики на ринках, що розвиваються, і в Канаді, використовуючи понад 30 років спільного досвіду розробки, моніторингу та управління енергетичними проектами по всьому світу.
Портфоліо компанії в Україні включає три діючі сонячні електростанції загальною потужністю близько 50 МВт з наміром розвиватися.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: