fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тімак Агро Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

TIMAC AGRO – це французька компанія, з більш аніж 60 річним досвідом у галузі живлення рослин, що входить до складу Roullier Group. Протягом багатьох років, завдяки якості та інноваційним підходам в живленні рослин TIMAC AGRO займає провідні позиції серед виробників добрив та біостимуляторів. Понад 130 країн світу використовують продути компанії. В Україні TIMAC AGRO має офіційне представництво з 2013 року. Щодня понад 80 консультантів із живлення рослин працюють в кожному куточку країни для підтримки аграріїв та допомоги в покращенні розвитку рослин та розкриття їх потенціалу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: